Vyhľadať
Close this search box.

Portu Rychlovka 46 | Akcie a trhy, nový sadzobník, členovia Portu

rychlovka-46

V ďalšej časti nášho seriálu Portu Rychlovka sa môžete opäť tešiť na aktuálne informácie z trhov, novinky v Portu a predstavíme vám aj ďalšieho člena Portu tímu.

Na úvod nám analytik Portu Marek Pokorný zhrnie, aká je momentálne situácia na kapitálových trhoch. Nadviažu trhy na veľmi úspešný prvý štvrťrok tohto roka? Prečo sú trhy na svojom vrchole a ktoré akcie a sektory by podľa Mareka nemali uniknúť pozornosti žiadneho investora?

S projektovým manažérom Portu Jakubom Valníčkom si prejdeme zmeny, ktoré sme nedávno pripravili pre našich klientov. Najdôležitejšou novinkou je nový sadzobník. Kuba predstaví strategické úpravy sadzobníka poplatkov, ktoré podčiarkujú náš záväzok budovať obojstranne výhodné partnerstvá s našimi klientmi. Chceme totiž ešte viac zefektívniť a zjednodušiť dlhodobé investovanie na našej platforme.

Na záver sa ešte raz pozrieme pod pokrievku tímu Portu. Do tejto epizódy sme si pozvali Kateřinu Ďulíkovú. Katka pracuje v Portu ako Head of Business Development. Je zodpovedná za vzťahy s našimi kľúčovými obchodnými partnermi, ako je Air Bank, alebo za spoluprácu s ďalšími zamestnávateľmi, ktorí chcú svojim zamestnancom ponúknuť produkt dlhodobého investovania. Čo ju na práci v Portu najviac baví? Pozrite si video na YouTube alebo si vypočujte Rychlovku vo svojej obľúbenej podcastovej aplikácii.

Rychlovku si môžete vypočuť aj ako podcast🎧

Najnovšie články

Vaše peniaze majú na viac

Nechajte vaše peniaze pracovať efektívne. Investujte do najúspešnejších firiem, moderne a pohodlne.

Odporúčané